sobota, 13 kwietnia 2013

Stosik Kwietniowy ;)
Oto mój mały stosik książek do przeczytania w tym miesiącu. Mam nadzieję, że zamysł mój się powiedzie mimo ogromnej ilości nauki i pozostałych obowiązków. Bardzo długi czas ich wyczekiwałam, dlatego teraz niezmiernie się cieszę, że wreszcie je posiadam. Nie mogę się doczekać aż pochłonę ich treść i podzielę się z wami opinią. Czuję, że spędzę z nimi wiele magicznych chwil, szczególnie z moim ulubionym wyciskaczem łez : Evansem. Wielkie nadzieje pokładam też w pierwszej i drugiej części trylogii „Legenda” – „Rebeliant” i „Wybraniec” , ponieważ czytałam wiele pozytywnych opinii na jej temat, najbardziej do jej kupna zainspirowała mnie walka na śmierć i życie bohaterów utworu oraz obietnica akcji, napięcia i romansu. Ciekawa jestem „Poradnika pozytywnego myślenia” ze względu na zachęcające opinie przyjaciół i chęć przeczytania zwariowanej i wciągającej książki.Na pierwszy rzut idzie „Rebeliant”, gdyż akurat najbardziej do mnie przemawia. Zaraz potem w planach mam „Jutro” John Marsden. Będzie to dla mnie kompletna niespodzianka, ponieważ nie przeczytałam o niej ani jednej recenzji. Może wy już ją czytaliście i chcecie się podzielić opiniami ? Następnie romanse Evansa lub „Miłość ponad czasem” popularniej „Żona podróżnika w czasie”. W między czasie poczytam „Pomóc Jani”, ponieważ jest to książka zbyt smutna aby czytać ją ciągiem. Na koniec zostawiam sobie „Poradnik pozytywnego myślenia”, „Marcowe fiołki” oraz „Wybraniec”. 


Co wy byście z tych książek polecili ? Może któraś z nich jest waszą ulubioną, lub chcielibyście je przeczytać? Zapraszam do podzielenia się opinią ;)

11 komentarzy:

 1. Czytałam "Stokrotki w śniegu" - świetna, poruszająca powieść. Naszykuj sobie paczkę chusteczek zanim zaczniesz czytać. :)
  "Poradnik pozytywnego myślenia" mam w planach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa jestem "Poradnika". Widziałam już film (oczywiście dopiero po fakcie się dowiedziałam o książce) i dlatego bardzo chcę ją przeczytać.
  Czytałam natomiast "Jutro", które bardzo mi się spodobało. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Stokrotki" miały być czytane, ale zeszły na plan dalszy. Przyczyny nie pomnę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko nie "Jutro"... Gdyby wywalić tą książkę ze stosiku, byłby naprawdę fajny. :) Tak, nie znoszę "Jutro". Nawet bardzo. Ciekawa jestem, czy Tobie się spodoba. ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny stosik.. sama chętnie sięgnęłabym po "Jutro" i "Rebelianta" :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie najbardziej ciągnie do "Poradnika" i "Pomóc Janie" . Wyrzuciłabym "Zonę podróżnika w czasie" ponieważ takie książki po prostu do mnie nie przemawiają.. Powodzenia w czytaniu i oczywiście pisaniu nowych recenzji :>

  OdpowiedzUsuń
 7. Zabrałabym wszystko, oprócz "Rebelianta" i "Wybrańca". Przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 8. Evansa uwielbiam, z czystym sercem i duszą polecam "Stokrotki w śniegu". W domu mam "Szukając Noel" - genialne. Na "Poradniku..." byłam w kinie. Film super, ale jak książka to nie wiem. "Marcowie fiołki" gdzieś widziałam i mnie zainteresowały a "Pomóc Jani" mignęło mi gdzieś wśród gąszczu recenzji ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam "Jutro" i mi nawet się podobało ;)na pewno w najbliższym czasie sięgnę po Evansa i Poradnik pozytywnego myślenia . Czekam na opinie reszty !

  OdpowiedzUsuń
 10. Czytałam "Stokrotki w śniegu" Evansa, a o każdej z pozostałych książek słyszałam. Szczególnie mam ochotę na "Poradnik..." oraz "Rebelianta" i "Wybrańca" :-)

  Pozdrawiam i zapraszam:
  im-bookworm.blogspot.co,

  OdpowiedzUsuń
 11. Żadnej z książek nie czytałam, ale bardzo chciałabym zapoznać się z "Jutro" i "Poradnikiem pozytywnego myślenia. (:
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia mi ogromną radość i za każdy dziękuję ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...